ShopRenter Full-stack fejlesztő

Remote · Budapest, Hungary · ShopRenter expand job description ↓

Description

Légy részese egy piacvezető csapatnak! Az Innonic Debrecen első Startup Studiója. 2006 óta foglalkozunk IT fejlesztéssel, 2011-ben indítottuk el első SaaS jellegű szolgáltatásunkat, a ShopRenter.hu-t, mely mára Magyarország egyik legkedveltebb bérelhető webáruház szolgáltatásává nőtte ki magát.

A ShopRenter Magyarország vezető e-kereskedelmi rendszere. Jelenleg több mint 3600 webáruház informatikai hátterét biztosítjuk, amely boltokban évente 2,5 millió rendelést adnak le az internetes vásárlók.

A 2018-as Év webshopja verseny győztese (Szerszamkell.hu) is a ShopRenter szolgáltatását használja.

Küldetésünk, hogy segítsük a hazai vállalkozásokat a minél hatékonyabb online értékesítésben.

Munkád eredményét több száz-ezer ember fogja látni másodperceken belül - ez egy nagy, de hihetetlenül izgalmas felelősség.

Legfőbb feladatok:

  • Magyarország piacvezető webáruház motorjának a fejlesztése
  • Együtt dolgozni a termékfejlesztői csapattal (product manager, designer-rel, tesztelővel és további fejlesztőkkel), hogy az ötletből működő software legyen
  • Részt venni az implementációs tervezésben

Aktuális kihívásaink:

  • A checkout konverziójának javítása, refactoring és Vue.js bevezetése
  • Biztonságos platform/API biztosítása külső alkalmazás fejlesztők számára

Requirements

Milyen tudású embereket keresünk?

  • Otthonosan mozogsz full stack környezetben
  • Legalább 3 év web fejlesztési tapasztalat (PHP vagy Node.js)
  • Nem idegen számodra a code review és test driven development
  • Jól strukturált, könnyen karbantartható kódokat írsz, és nem hangzanak ismeretlenül a SOLID alapelvek

Plusz pontot jelent, ha ezeket is ismered:

  • Symfony, Laravel ismerete
  • SPA (Vue, React, Angular, Ember) ismerete
  • eCommerce tapasztalat
  • Tapasztalat csapatmunkában

A következő technológiákat használjuk

A Wordpress által dominált iparágban üde színfoltot jelenthetnek az általunk használt technológiák.

A szervereink AWS-en futnak, PHP-t es Node.js-et használunk. Adatbázis MySQL, Redis és ElasticSearch, illetve RabbitMQ message queue-t. Frontend-en nekünk Vue.js vált be.

Verzió követésre GitLab-ot használunk és naponta többször deploy-olunk.

Benefits

Mit kínálunk munkádért cserébe:

  • Webfejlesztési környezetben harcedzett csapat
  • Nagyban gondolkodunk, hiszen egy egész ökoszisztémát építünk
  • Bevált kommunikációs és feladatmegosztó rendszerek.
  • Tartunk belső képzéseket és konferenciára is elviszünk
  • Igazi szakmai fejtörők várnak nap mint nap
  • Munkádét cserébe versenyképes fizetést adunk
  • Ütős karrierlépcső: - a cégcsoport előnyei - több cég, több lehetőség :)
  • 10+1 indokunk van, hogy miért jó velünk dolgozni. Nézd meg honlapunkon.

Munkavégzés helye: Budapest vagy remote

Ha új kihívásokat keresel, küldd el hozzánk a jelentkezésed!

Minden adatot GDPR kompatibilisen kezelünk, részletek adatvédelmi tájékoztatónkban.

Personal information
Your Profile
Application Details